Michał Kołaciński nagrodzony przez Prezydenta RP

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak we wtorek, 18 grudnia, wręczył zasłużonym Dolnoślązakom odznaczenia państwowe, nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Uroczystości w Sali Kolumnowej im. Jerzego Woźniaka w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim towarzyszyła Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Jednym z nagrodzonych był burmistrz Oleśnicy w latach 2014-2018 Michał Kołaciński, który z rąk wojewody otrzymał Brązowy Krzyż Zasługi.

Order wojewoda 2jpg
Fot. duw.pl

Po uroczystościach Michał Kołaciński podziękował swoim współpracownikom:

"W momencie szczególnym, bo w roku jubileuszowym 100-lecia odzyskania niepodległości i w okresie oczekiwania na przyjście Bożego Syna, miałem ogromny zaszczyt odebrać z rąk Wojewody Dolnośląskiego, Pana Pawła Hreniaka, Brązowy Krzyż Zasługi za pracę na rzecz samorządu i zaangażowanie społeczne.
To odznaczenie, przyznane przez Prezydenta RP,  jest w dużej mierze zasługą Oleśniczan, z którymi było mi dane współpracować przez ostatnie lata w samorządzie zarówno miejskim, jak i powiatowym. Wszystkim Wam serdecznie dziękuję" - napisał były burmistrz.

Źródło: duw.pl, profil Michała Kołacińskiego na Facebooku