top of page
Masternak.jpg

Grzegorz Masternak

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu, stomatolog. Na co dzień z zaangażowaniem leczy i opiekuje się dziećmi w oleśnickich szkołach w sposób przyjazny, życzliwy i bezstresowy.

Laureat przeglądów muzycznych i uczestnik wielu festiwali rockowych. Członek i gitarzysta zespołu RedRock. Trener i kapitan zespołu hokejowego Orły Oleśnica. Za długoletnią i skuteczną działalność na rzecz oleśnickiego sportu odznaczony złotą odznaką TKKF.

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

Okręg numer 3, miejsce nr 5

O Grzegorzu

Grzegorz jest zaangażowany w działania na rzecz środowiska lokalnego, często bierze udział i współorganizuje dni Oleśnicy i dni Bierutowa. Organizator koncertów charytatywnych na rzecz oleśnickiego zamku. Kochający mąż i ojciec.

Lubiany przez dzieci i młodzież. Wraz ze swoimi młodszymi kolegami z grupy muzycznej zwycięzca Ogólnopolskiego Festiwalu „Wyskok Licealisty”, zdobywca Grand Prix.

Wielokrotny mistrz Oleśnicy w siatkówce plażowej i tenisie ziemnym. Częsty uczestnik Igrzysk Olimpijskich Lekarzy i zdobywca w tym zakresie wielu nagród ogólnopolskich i międzynarodowych.

bottom of page