top of page

Kandydaci KWW Michała Kołacińskiego Oleśnica Razem w wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024 roku 
w Okręgu nr 2

Poznaj najlepszą drużynę! Jesteśmy jedynym w 100% bezpartyjnym komitetem. Nie stoi za nami żadna partia polityczna, tylko WY - oleśniczanki i oleśniczanie. Pracujemy dla WAS, cechuje nas uczciwość, zaangażowanie i pełne oddanie WASZYM sprawom. Zapraszamy WAS do współdecydowania o naszym mieście. Zmieńmy Oleśnicę na lepsze RAZEM!

Okręg nr 2

Bielański.jpg
Wójcik.jpg
Szczepanik.jpg
Pryjma.jpg
Fidler.jpg
Bęben.jpg
Marek.jpg

Numer 1 na liście

Doświadczony, aktywny i skuteczny radny - złożył ponad 300 interpelacji i zapytań. Przewodniczący komisji rewizyjnej Rady Miasta VII kadencji.  Autor wielu inicjatyw samorządowych i interwencji podjętych w imieniu mieszkańców.  Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu inżynierii środowiska.

Numer 2 na liście

Oleśniczanin, nauczyciel w II LO w Oleśnicy, wychowawca wielu pokoleń młodzieży, radny dwóch poprzednich kadencji, zaangażowany i skutecznie działający na rzecz miasta i jego mieszkańców. Zawsze działa z pasją. Niezmiennie staje po stronie oleśniczan, wsłuchując się w ich głosy i zawsze starając się rozwiązywać nurtujące ich problemy.

Numer 3 na liście 

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (socjologia) i Podyplomowego Studium Prawa Pracy i Prawa Socjalnego (specjalizacja - organizacja pomocy społecznej). Dyrektor MOPS  w Oleśnicy w latach  2011-2019, pod jej nadzorem wdrażano nowatorskie działania i realizowano twórcze  podejście do rozwiązywania  problemów społecznych w mieście.

Numer 4 na liście

 

Rodowity oleśniczanin, pasjonat fotografii dokumentujący życie swojego ukochanego miasta. Zaangażowany w wiele projektów lokalny aktywista. Kandyduje, ponieważ pragnie zmian na lepsze, a obecny sposób sprawowania władzy w Oleśnicy uznaje za niewydolny i odwrócony od istotnych spraw mieszkańców. 

Numer 5 na liście

Z zawodu administratorka i biomasażystka.

Lokalna dusza artystyczna a także sportowa.

Na co dzień pracująca z ludźmi, dodatkowo tworzy unikatowe rękodzieła. W sezonie zimowym instruktorka łyżwiarstwa rekreacyjnego i figurowego. Współpracuje z Oleśnickim Klubem Hokejowym "Orły Oleśnica".

Numer 6 na liście

Rodowita oleśniczanka, 40 lat, mama dwóch synów, przedsiębiorca. Ambitna, kontaktowa, spełniająca swoją pasję w roli stylisty fryzur męskich i barberingu. Ukończyła szereg szkoleń poszerzających doświadczenie zawodowe. Ma doskonałe relacje z ludźmi, posiada umiejętność zespołowego wykonywania zadań na rzecz osiągania wspólnych celów.

Numer 7 na liście

 

Właścicielka firmy Attic-shop, od lat związana z branżą odzieżową. Jej głównym celem jako radnej będzie ożywienie miasta, które w jej opinii doświadczyło pewnego zastoju. Zwraca uwagę na brak miejsc, które mogłyby stanowić centra aktywności społecznej i kulturalnej oraz na niedobór ofert gastronomicznych.

MK tło.png
Na Michała Kołacińskiego i kandydatów Oleśnica Razem w Okręgu 2 głosujemy w następujących lokalach wyborczych:

Lokal wyborczy nr 11 Szkoła Podstawowa nr 6 (ul. Kleeberga 4) - głosują ulice: Kleeberga, gen. Władysława Sikorskiego od nr 1 do nr 1i, Sucharskiego

 

Lokal wyborczy nr 12 Szkoła Podstawowa nr 6 (ul. Kleeberga 4) - głosują ulice: Sikorskiego od nr 3 do nr 6, Kopernika, Podchorążych

 

Lokal wyborczy nr 13 KORELAT (ul. Kochanowskiego 5) - głosują ulice: Kochanowskiego, Klonowa od nr 1 do nr 1b i od nr 3 do nr 12d, Skwer Kombatantów Rzeczypospolitej

 

Lokal wyborczy nr 14 Hala Sportowa ATOL (ul. Kochanowskiego 2) - głosują ulice: Cmentarna, Ekologiczna, Klonowa od nr 2 do nr 2b, Koszarowa, Leśna, Wojska Polskiego od nr 12 do nr 18g i od nr 47 do nr 62, Wspólna

 

Lokal wyborczy nr 21 Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Kochanowskiego 8) - głosują ulice: Armii Krajowej od nr 25 do nr 34a, Balonowa, Limanowskiego, Kresowa, Krzywa od nr 12 do nr 13, Lotnicza, Na Podkowie, Poleska, Poprzeczna, Powietrzna, Spadochronowa, Reymonta, Wileńska, Wschodnia

bottom of page