top of page

Kandydaci KWW Michała Kołacińskiego Oleśnica Razem w wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024 roku
w Okręgu nr 4

Poznaj najlepszą drużynę! Jesteśmy jedynym w 100% bezpartyjnym komitetem. Nie stoi za nami żadna partia polityczna, tylko WY - oleśniczanki i oleśniczanie. Pracujemy dla WAS, cechuje nas uczciwość, zaangażowanie i pełne oddanie WASZYM sprawom. Zapraszamy WAS do współdecydowania o naszym mieście. Zmieńmy Oleśnicę na lepsze RAZEM!

Okręg nr 4

Karasek.jpg
Siednienko.jpg
Sarna.jpg
Pytel.jpg
Gonera.jpg
Kupis.jpg
Karczewicz.jpg
Numer 1 na liście 

 

Bogate doświadczenie zawodowe i samorządowe. Wicestarosta oleśnicki przez 1 kadencję, obecnie radny powiatowy (członek komisji rewizyjnej). Radny miejski przez 4 kadencje (członek wszystkich komisji). 

Z wykształcenia cybernetyk. Od 33 lat przedsiębiorca, właściciel firmy ANIMA Systemy Komputerowe w Oleśnicy.

 

Numer 2 na liście 

 

Oleśniczanka. Radna Rady Miasta Oleśnicy VII kadencji, uczestniczka konsultacji dotyczących reformy systemu edukacji, orędowniczka utrzymania autonomii Szkoły Podstawowej Nr 1. Działaczka społeczna i związkowa (Solidarność) oraz wieloletnia prezeska Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Zdrowie". 

Numer 3 na liście

 

Absolwentka dwóch specjalności na Politechnice Opolskiej: Fizjoterapii oraz Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Fizjoterapeutka świadcząca opiekę zarówno nad dziećmi, jak i dorosłymi. 

Wieloletnia sportsmenka, charakteryzująca się wytrwałością w dążeniu do celów. Jako radna pragnie skutecznie wspierać oleśniczan we wszelkich kwestiach życiowych i rozwojowych.

Numer 4 na liście 

 

Wykształcenie wyższe, absolwent Uczelni Korczaka – Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie (praca socjalna), Polskiej Akademii Nauk w Warszawie (prawo samorządowe), oraz Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu (studia filozoficzno-teologiczne). Od 1999 pracownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Oleśnicy.

Numer 5 na liście

 

Wieloletni pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oleśnicy.
Sprawowała funkcję sekretarza Miejskiej Komisji Mieszkaniowej oraz ławnika w Sądzie Rejonowym w Oleśnicy. Podejmuje działania mające na celu zapewnienie wsparcia i pomocy osobom potrzebującym we wszystkich obszarach życia. 

Numer 6 na liście

Menadżer w Pro Medis Centrum Terapii. W latach 2004-2009 studiowała psychologię na SWPS, ukończyła również szereg szkoleń z zakresu marketingu i zarządzania. Od lat zaangażowana społecznie w pracę na rzecz samorządów. Rodowita oleśniczanka. Ma 39 lat, mężatka, mama dwójki dzieci.

Numer 7 na liście

 

W latach 2014-2018 radny Rady Miasta Oleśnicy, współtwórca stowarzyszenia „Młodzi Demokraci” w Oleśnicy. Jeden z inicjatorów Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego. Zaangażowany w różne akcje charytatywne społecznik. wraz z niepełnosprawnymi przyjaciółmi współprowadzi kanał „Open Mind Polska” na You Tube. 

MK tło.png
Na Michała Kołacińskiego i kandydatów Oleśnica Razem w Okręgu 4 głosujemy w następujących lokalach wyborczych:

Lokal wyborczy nr 7 (Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Paderewskiego), głosują ulice: Energetyczna, Daszyńskiego od nr 6 do nr 10g, Mościckiego, Kolejowa, Przemysłowa, Moniuszki, Turkusowa, Wądoły, Zakładowa 

 

Lokal wyborczy nr 8 (Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Armii Krajowej 47), głosują ulice: Armii Krajowej od nr 9 do nr 24a i od nr 35 do nr 42, Krzywoustego od nr 15 do nr 31b i od nr 32 do nr 69, Ciepła, Krzywa od nr 1 do nr 11 i nr 14, Kwiatowa, Tołstoja, Motoryzacyjna, Słoneczna, Stalowa, Strefowa,  Kościuszki, Trakcyjna, Wesoła

 

Lokal wyborczy nr 9 (Szkoła Podstawowa nr 4  Paderewskiego 2), głosują ulice: Narutowicza,  Poniatowskiego, Sudoła od nr 1 do nr 7 i od nr 40 do nr 40b, Otwarta

 

Lokal wyborczy nr 10 (Szkoła Podstawowa nr 3 w Oleśnicy, ul. Jana Kochanowskiego 8), głosują ulice

Armii Krajowej od nr 1 do nr 8 i od nr 43 do nr 47,  Lelewela, Krzywoustego od nr 5a do nr 14 i od nr 70 do nr 78a, Sudoła od nr 13 do nr 38, Prosta, Przyjaźni, Szybowcowa, Żwirki i Wigury

 

Lokal wyborczy nr 20 (Przedszkole nr 6 w Oleśnicy, ul. Kazimierza Wielkiego 7), głosują ulice: Krzywoustego od nr 1 do nr 4 i od nr 79 do nr 83,  Kwiatkowskiego, Daszyńskiego od nr 1 do nr 5g i od nr 18 do nr 22,  Paderewskiego,  Hallera od nr 4 do nr 23b,  Maczka, Kazimierza Wielkiego, Małopolna,  Grabskiego

bottom of page