top of page
Adam Dróżdż.jpg

Adam Dróżdż

Wieloletni pracownik Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu. Startuje na radnego bo chce, by Oleśnica stała się lepszym miastem do życia.

Wolontariusz Polskiego Czerwonego Krzyża w Oleśnicy, społecznik.  Współorganizator akcji Krwiodawstwa. Bezpartyjny. Rodowity oleśniczanin.

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

Okręg numer 1, miejsce numer 6

Od Adama:

​Moje hasło to "BEZPIECZNE MIASTO"!

 

W radzie miasta z zamierzam zabiegać między innymi o:

1. Poprawę infrastruktury na osiedlu Rataje (nowe chodniki ,ulice, dokończenie drogi ul. Jarzynowej i połączenie jej z ulicą Dobroszycką)

2. Dodatkowe oświetlenie i doświetlenie przejść dla pieszych 

3.Rewitalizację stawu przy ul. Północnej 

4. Będę zabiegać o wymianę słupów energetycznych .

5. Sprzeciwię się jakiejkolwiek ingerencji w żywą naturę nad oleśnickim stawami, jednocześnie będę zabiegać o rewitalizację terenu wzdłuż rzeki Oleśnica za tamą i zagospodarowanie terenu na potrzeby mieszkańców (miejsca wypoczynkowe)

6. Będę zabiegać i utworzenie dojazdu dla właścicieli działek ROD przy rondzie na ulicy Dobroszyckiej.

Zapewniam, że w moim okręgu wyborczym  będę działać na rzecz modernizacji chodników, ulic , stworzenia miejsc parkingowych, poprawę bezpieczeństwa poprzez monitoring i efektywniejsze oświetlenie. 

Będę przy tym wspierał nie tylko mieszkańców swojego okręgu wyborczego oraz aktywnie uczestniczył w planowaniu rozwoju naszego miasta .

 

7 kwietnia proszę o oddanie na mnie swojego głosu!

Z poważaniem

Adam Dróżdż .

 

Moim kandydatem na burmistrza  Oleśnicy jest Michał Kołacinski - bezpartyjny i niezależny kandydat stowarzyszenia Oleśnica Razem

bottom of page