top of page
Zawadzki.jpg

Grzegorz Zawadzki

Absolwent WSH we Wrocławiu (projektant wnętrz) oraz Studium Reklamy (reklama handlowa). Właściciel firmy zajmującej się reklamą, projektowaniem wizualnym budynków, przestrzeni miejskich, ogrodowych, grafiką oraz nadzorem budowlanym w zakresie wykonywania badań geotechnicznych. Przez wiele lat współpracował przy tworzeniu gier i programów edukacyjnych dla najmłodszych, realizował kampanie reklamowe wielu wydarzeń sportowych, kulturalnych
i rozrywkowych w Oleśnicy i innych miejscowościach. Jest twórcą identyfikacji wizualnej kilku oleśnickich firm.

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

Okręg numer 1, miejsce numer 7

O Grzegorzu

​Decyzję startu na radnego miasta Oleśnicy podjął z chęci wkładu w rozwój i promowanie miasta w zakresie turystyki, możliwości inwestycyjnych oraz idealnego miejsca do życia i wychowywania kolejnych pokoleń. Stawia przede wszystkim na dialog z mieszkańcam, wsłuchiwanie się w ich potrzeby i realizowanie ważnych inwestycji mających na celu poprawę jakości ich życia w Oleśnicy.

Jednym z jego ważniejszych celów  jest odrestaurowanie oleśnickiego zamku, stworzenie w nim bazy hotelowo-konferencyjnej, rozbudowanie części muzealnej oraz zagospodarowanie terenów wokół. Stawia na rozwój terenów zielonych i rekreacyjnych poprzez zwiększenie ilości ścieżek pieszo-rowerowych. Chciałby zadbać o promocję lokalnych artystów i rzemieślników i przedsiębiorców. Inwestycja w instytucje zajmujące się sportem, zdrowym trybem życia, rekreację i rozrywkę to kolejny z punktów dla dynamicznego rozwoju Oleśnicy.

Jest osobą pełną pomysłów, zaangażowaną, pracowitą i odpowiedzialną. Swoje doświadczenie i wiedzę chciałby przełożyć na pracę na rzecz mieszkańców i miasta. 

 

Prywatnie ojciec dwóch córek i posiadacz dwóch kotów. W wolnych chwilach lubi majsterkować, zajmować się ogrodem, czytać książki i rysować. Interesuje się historią sztuki, psychologią, rozwojem osobistym i technologią. Lat 49. Urodzony oleśniczanin

bottom of page