top of page
Jankiewicz.jpg

Izabela Jankiewicz

55 lat, żona, matka 5 dzieci, pedagog, przedsiębiorca. Absolwentka PWSP w Częstochowie oraz 5 kierunków studiów podyplomowych ukończonych m.in. na PWT i ASP we Wrocławiu oraz PWST w Krakowie. 

Dyrektor Przedszkola Publicznego "Zielone Ogrody" oraz Przedszkola Językowego "Aniołów Stróżów". Od 2006 r. Wraz z mężem prowadzi Katolicką Szkołę Podstawową w Oleśnicy. 

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

Okręg numer 3, miejsce nr 4

Izabela o sobie

Odpowiadając na zapotrzebowanie mieszkańców powołaliśmy do życia pierwsze Niepubliczne Przedszkole  przy KSP w Oleśnicy, a następnie Niepubliczne Językowe "Aniołów Stróżów".  Od 2018 r. z powodzeniem prowadzimy Publiczne Przedszkole "Zielone Ogrody". 

 

Nie boję się wyzwań. Z uporem pokonuję przeszkody i dążę do wyznaczonego celu. Przyświecają mi słowa św. Jana Pawła II- "Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali". Z powodzeniem od lat współorganizuję festyny przy szkole katolickiej, a także liczne akcje charytatywne, w organizację których angażuję przedszkolaków, uczniów i ich rodziny.

Sprawy związane z wychowaniem oraz edukacją dzieci i młodzieży zawsze były dla mnie ważne.  Jako matka i pedagog wiem, jak ważne jest dobre wykształcenie i wychowanie dla przyszłych pokoleń.. "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie." 

bottom of page