top of page
Mikuś Machała.jpg

Monika Mikuś-Machała

Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych z zarządzania. Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Oleśnicy. Radna Rady Miasta w latach 2002 - 2006.

Praca z dziećmi i młodzieżą daje jej radość i satysfakcję oraz inspiruje do podejmowania inicjatyw służących wszechstronnemu artystycznemu rozwojowi najmłodszych oleśniczan.

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

Okręg numer 3, miejsce numer 3

O Monice

Monika Mikuś- Machała jest związana z Oleśnicą całe swoje życie. Ukończyła Akademię Muzyczną we Wrocławiu oraz podyplomowe studia z zarządzania, a od 2007 roku jest dyrektorką Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Oleśnicy.

 

Celem jej  zawodowych działań jest edukacja muzyczna a przez nią upowszechnianie kultury wysokiej i promowanie wartości uczenia się.

 

Otwarta na ludzi i ich problemy. Radna Rady Miasta Oleśnicy w latach 2002 – 2006. Jej pasją jest zwiedzanie Polski i świata, choć najważniejszym dla niej miejscem  na ziemi pozostaje  Oleśnica. Wchodząc do Rady Miasta Oleśnicy będzie inicjować i popierać pomysły służące jej rozwojowi.      

bottom of page